About Us

  • contact@abcus.com
  • +(123)-456-7890

Get Appointment

Bekleme yok, sıra yok

Paykwik alırken
– zaman kaybına son!

Tüm Paykwik satın alım ve bozum işlemlerinize maksimum 3 dakika içerisinde, yanıt verilmektedir. Zaman kaybına tahammülünüz kalmadı mı? Hem ucuz Paykwik satın alımı hem de hızlı işlemi bir arada tecrübe etmek mi istiyorsunuz? Hemen şimdi bizimle canlı destek ya da whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçin ve maksimum 3 dakikada tüm taleplerinizi sonuçlandıralım.

Mobil ödeme ile Paykwik Satın alım, Nette bir ilk Çok Yakında

2020 yılı içerisinde hazır duruma gelecek android app ve ios uygulamalarımızı kullanarak, Paykwik satın alımı ve bozumu gerçekleştirebileceksiniz.

Bir ilki gerçekleştiriyoruz!

Tüm bankalar ile anlaşmaların tamamlanmasına müteakiben, Kredi kartı ile satış hizmetimiz aktif hale gelecektir. Güncellemelerimizi takipte kalmak için, Whatsapp numaramızı rehberinize ekleyin.

En Ucuz Satış

7 yıldır aktif bir şekilde hizmetlerimize devam ettiğimiz sanal kartlar sektöründe, her daim en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

7 / 24 Kesintisiz Hizmet

İster hafta ortası, ister hafta sonu, gece ya da gündüz fark etmez. Her daim aktif müşteri temsilcilerimizin yardımı ile, tüm kart ihtiyaçlarınız anında giderilsin. Detaylı bilgi için yardım alın.

4096 Bit SSL Sunucular

Tamamen kendi yazılım ekibimizin oluşturduğu oldukça özel alt yapı ve yazılımlarla profesyonel hizmet, güvenilir adres Dekakart.com üzerinde 4096 bit SSL sertifikalar kullanılmaktadır.
Paykwik
Nedir? Nasıl Alınır?

Paykwik

Paykwik Kart Fransa merkezli bir firma olan Neosurf bünyesinde faaliyet gösteren, yüksek popülariteye sahip online web sitelerinden Aliexpress,Ebay,Big Point,Amazon,Neteller gibi) alış veriş yapabileceğiniz aynı zamanda para transfer aracı olarakta kullanabileceğiniz 16 haneli rakam ve harf kombinasyonlarından oluşan çok amaçlı bir e-pindir.

Paykwik Kart ile alış veriş dışında, dünyanın herhangi bir yerine istediğiniz hesaba karttınızdaki tutar üzerinden sizin belirlediğiz miktarda parayı transfer etmenizde mümkündür.

Çok kolay ve hızlı bir yöntem olan bozum işlemi ile, kartınızda Avro para birimi cinsinde bulunan toplam tutarı, Türk lirası olarak dilediğiniz banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz Paykwik ile istediğiniz miktarda para transferi yapabilirsiniz. Bunun için sahip olduğunuz kodu para göndermek istediğiniz kişiyle paylaştığınız taktirde bu kod ile onlarda kendi hesaplarına aktarım yapabilirler.

Eğer para transferini yurt içine yapmak istiyorsanız, istediğiniz hesaba kod paylaşımı olmadan aktarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik epin ile 7 gün 24 saat güvenli alışveriş yapabilir, saniyeler içerisinde, oyun v.b. platformlarda bakiye ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

Satın alım işlemleri haricinde, tüm bozum talepleriniz ile, dekakart.com üzerinden dilediğiniz banka da mevcut olan her hangi bir hesaba para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Feature image
Paykwik Bozum
Paykwik Nasıl Bozdurulur

Paykwik Bozum

En hızlı Paykwik bozum servisi ile karşınızdayız, ana bayi oluşumuz ve sağlayıcı firmaya ait sistem üzerinden bayilik sistemine giriş yaparak işlem gerçekleştirmemiz sebebiyle, süre kaybetmeden kartınızı bozdurun.

Paykwik bozdurmak için, hemen şimdi canlı destek veya whatsapp üzerinden bizimle irtibata geçiniz. Kart güvenlik kodu ve havalenin gerçekleştirilmesini istediğiniz banka hesap bilgilerinizi bizimle paylaşın ve sadece 5-10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde işleminiz sonuçlandırılsın.

Bazı anlık teknik arızalar ya da sistemde yaşanan yoğunluk nedeniyle işlemlerde 5-10 dakikalık bir gecikme tecrübe edebilmekteyiz. Bu gibi durumlarda,lütfen panik yapmadan yalnızca sabırla beklemede kalın.

Güvenilir bir Paykwik epin tedarik firması tercih etmenizin elzem olduğu bozum işlemlerinde, dolandırılmamak adına, kurumsal hizmet veren, bilindik firmaları tercih etmeniz yararınıza gelişecek bir durumdur.

Feature image
Vedio Image

Neden Paykwik?

Piyasalarda ki en yaygın kullanıma sahip kart olan Paykwik, hem kullanım alanında ki zenginliği, hem de güvenilirlik anlamında açık ara rakipsiz oluşu nedeniyle tercih edilmektedir. Devamlılık anlamında da, benzerlerinden çok daha üstün bir görüntü çizen Paykwik, faal olduğu son 3 yıl içerisinde, bir gün dahi sorun yaşatmamış bir sisteme sahiptir. Döviz endeksli sistemleri sayesinde aynı zamanda yatırım aracı olarak da kullanılabilen sanal kartlar içerisinde bu anlamda, yatırımcısı için her hangi bir risk faktörü barındırmayan bu akıllı kart, benzersiz özellikleri ile favori haline gelmiştir.

En yaygın Kullanımı olan Güvenilir Kart!

Play Store ve App Store üzerinden Paykwik satış ve bozum çok yakında aktif hale gelecektir.
× Whatsapp