Paykwik Bozdurma

PAYKWİK BOZDUR

Paykwik bozdurma işlemlerinizin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle, yasal yollarla hizmet veren yetili bir bayimiz ile irtibata geçmelisiniz. Bu türdeki bir hizmetlerin sunucusuna kolay bir şekilde erişilmesi, işlemlerin kısa sürede gerçekleştirileceği ve Online alış verişlerde kolaylıkla kullanılacak bir kartın tanımlanması anlamına gelmektedir. Karta belirlen miktarın yatırılmasından sonra, kartı aldığınız yetkili bayimiz hesabınıza belirlenen miktarlarda para aktarımı gerçekleştirilmektedir. Kartınızın para aktarma işleminin tamamlanmasından sonra, pin kodu gönderilecektir. Bu ayrıca kart sahibinin dijital imzası anlamına da gelmektedir.

 

Online alışverişlerde Sıklık ile kullanılmaya başlanan ön ödemeli kartları olarak bilinen bu kart dijital ortamlarda kişiye özel tanımlanan bir hesaptır türüdür. Bu hesabın içerisinde sizin tarafından yatırılan para bulunmakta, ancak kredi kartı gibi eline geçmemektedir. Size bayimiz tarafından gönderilen pin kodu, yapılacak alış verişlerde para miktarını ve kartı tanımlayan anahtardır Paykwik bozdurma Firmamız kart bozum işlemlerinizi resmi yollarla yapmaktadır Siz değerli müşterilerimize en yüksek döviz kurundan sunmaya çaba gösterirken, işlemlerinizi verdiğiniz kart sayısına bağlı olarak 5 ile 10 dakika arasında gerçekleştirmekteyiz.

 

Paykwik bozdurma işlemi sonrasında kartınızda bulunan bakiye tutarı hesabınıza tekrar iade edilebilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden canlı destek birimimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tüm bankalarla çalıştığımızdan kart bozdurma işlemleri sonunda almanız gerekli olan ödemeyi dilediğiniz banka hesabınıza anında gönderebilmekteyiz. SitemizdePaykwik ile ilgili bilgilendirme makalelerini zaman zaman yayınlamaya devam edeceğiz. Tek amacımız dünyada kullanımı oldukça yaygın olan ama Türkiye’de yeni yeni tanınmaya başlanan bu sanal kart ödeme sistemini siz değerli kullanıcılarımıza en iyi şekilde tanıtmaktır. Sizde sanal kart ile hiçbir kişisel bilgi, kredi kartı bilgilerini vermeden tüm alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.