Resmi Paykas Al

paykasa-kart

Paykasa Kart Al

Paykasa kart satın almak için Paykasa üyeliği başlatmanız ve dilediğiniz Paykasa bakiyesini seçmeniz yeterlidir. Paykasa kart al işlemleri için Paykasa tarafından belirlenen bakiyeler arasından seçim yapmanız gerekmektedir. En düşük Paykasa kart bakiyesi ise 10 Euro olarak belirlenmiştir. Paykasa için üyeliğinizi başlattıktan sonra satın aldığınız 10 Euro değerindeki Paykasa karta ödeme yapmanız gerekir. Bu ödemeyi:

  • Mobil bankacılık aracılığı ile,
  • İnternet bankacılığı ile,
  • ATM şubelerinden,
  • Kart ödeme yöntemleri ile,
  • Havale ya da EFT ile yapabilirsiniz.

Kartın ödemesini Euro olarak ya da döviz kuruna göre 10 Euro değerindeki TL miktarı ile yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra size gönderilen 16 haneli eşsiz pin kodu ile alışveriş yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Paykasa kart al işlemlerini tamamladıktan sonra gönderilen pin kodu ile Paykasa ödeme sistemlerini kabul eden alışveriş sitelerinden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Paykasa ödeme yöntemini tercih ettikten sonra 16 haneli pin kodunu girmeniz alışverişi tamamlamanız için yeterli olacaktır. Paykasa kart satın al sayesinde en güvenli şekilde alışveriş yapabilir ve bahis siteleri ve online oyun siteleri dahil olmak üzere birçok platforma güvenle ödeme yapabilirsiniz. İnternet dolandırıcılığı ya da kişisel bilgilerin çalınma riski olmadan kartı kullanabilirsiniz. Gönderilen 16 haneli pin kodu tek seferlik kullanım içindir. Bu kodun 2. Sefer kullanılması mümkün değildir. Bu sayede en güvenli şekilde, korkmadan alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Paykasa başta Amerika olmak üzere tüm dünyada en yaygın kullanılan ödeme sistemlerinden biridir.

Paykasa Kart Satın Almak için Yapılması Gerekenler?

Paykasa kart al ya da Paykasa üyelik için tercih ettiğiniz Paykasa bakiyesini seçmeniz gerekir. Karta karar verdikten sonra ATM’lerden ya da mobil bankacılık ile satın aldığınız miktarı Paykasa kartınıza aktarmanız gerekmektedir. Bu bakiyeyi kartınıza transfer ettikten sonra kartı kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykasa kartı satın almak için kısa sürede tüm işlemleri halledebilir ve saniyeler içinde kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kart içinde bakiyeniz kalması durumunda bu bakiyeyi kendi hesabınıza kısa sürede transfer edebilirsiniz.