Paykwik Sanal Kart Avantajları İle Fark Yaratıyor

Paykwik Sanal Kart Avantajları İle Fark Yaratıyor

Paykwik sanal kartları ön ödemeli sanal kartlar arasında önemli bir yere sahiptir. Paykwik sanal kartları ile internetten güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Paykwik sanal kartınızı satın alırken aldığınız şirketi detaylı araştırmanız gerekmektedir. Satın aldığınız Paykwik kartı bozdurabiliyor musunuz bu çok önemlidir. İnternet üzerinde birçok firma sadece sanal kart satışı yapmakta fakat bozdurma işlemi gerçekleştirmemektedir. Bu sebeple sanal kart satışı yapan firmaları detaylı araştırıp hep fiyat, hem de diğer hizmet politikalarını araştırıp size en uygun Paykwik sanal kart satış firmasını seçmelisiniz.

Paykwik sanal kartların kullanım alanları nelerdir?

Paykwik sanal kartlarının kullanım alanları oldukça yaygındır. İnternetten alışveriş yaparken VISA kredi kartı gibi işlem yapabileceğini sanal kartınızda size özel isim soy isim, kart numarası, son kullanım süresi ve ccv kodu bulunmaktadır. Yani kredi kartınızda yapabildiğiniz tüm işlemleri sanal kartınızla gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Paykwik sanal kartların güvenlik seviyesi nasıl?

Paykwik sanal kartlarının güvenlik seviyesi birçok sanal karta göre oldukça yüksektir. Bu yüksek güvenlik seviyesi ile dijital güvenliğinizi en yüksek seviyeye çıkararak alışveriş yapabilme kolaylığı sağlayan Paykwik sanal kartları tek kullanımlıktır. Tek kullanımı sayesinde her alışverişinizde farklı kart numaraları ile alışveriş yaparsınız. Paykwik sanal kartlarının kullanım süresi 1 yıldır. Kart son kullanımının 1 yıl olması da tamamen yüksek güvenlik seviyesi sebebiyledir.

About The Author

admin

No Comments

Leave a Reply

BİZE ULAŞIN

PAYKASA DESTEK


Çağrı Merkezimizden bizlere 7/24 ulaşım sağlayarak her türlü destek alabilirsiniz.

Çalışma Saatleri:

7/24

Kesintisiz Hizmet

Telefon:

Mobil :0553 675 44 70

Whatsapp : +90 552 210 48 48

Skype:

DEKABİLİŞİM

BİZE YAZIN