Anasayfa Ucuz Paykasa Paykwik Paykwik Al Bozdurma İletişim
Paykwik Al

Paykwik Al

Paykwik Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi bir üçüncü şahısla paylaşmadan internetten alışveriş yapmayı güvenli ve kolay hale getiren bir ödeme sistemidir Kredi kartında farklı olarak size 19 haneli bir pin kodu verilir. Bu şekilde internet üzerinden tıpkı kredi kartı ile alışverişinizi yapıyorsunuz ama tek farkla banka ve kişisel bilginizi kimseyle paylaşmıyorsunuz. Son zamanlarda daha çok Online alışveriş sitelerinden alışveriş yapan üyeler Paykwik Al seçeneği ile bu sistemi kolaylıkla kullanılabilmektedir

 

 

 

Uzun yıllardır yurtdışında güvenle kullanılan bu ödeme yöntemi,  son yıllarda da ülkemizde yoğun bir şekilde faaliyet vermektedir. Siz de İnternetten satış yapan bayimize başvurarak Paykwik Al seçeneği ile Paykwik kartınızı dakikalar içinde kolaylıkla alabilir ve hemen alışverişlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Online oyunlardan tutunda, aklınıza gelebilecek alışveriş sitelerinde ve e-ticaret ile kazanç sağlamanızı sağlayan tüm sitelerde güvenle Paykwik kartını kullanabilirsiniz. Tabi ki hepsi bununla da sınırlı değil.  Sadece alışveriş sitelinde değil, kendi ürünlerinizin satışını yaptığınız veya hizmet verdiğiniz bir siteniz varsa, müşterilerinizin sitenizi daha güvenle kullanabilmesi için sitenizePaykwik Al butonunu ekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 Yalnız bu noktada dikkat etmeniz gereken önemli bir husus var ki; bunun özellikle altını çizmek istedik. Ekseriyetle oyun ve alışveriş sitelerinde sıklıkla kullanılan bu ödeme sistemi gördüğü yoğun talep beraberinde, güvenlikle ilgili bazı problemleri de getirebilmektedir.  Bu noktada sizde kart almak için başvuruda bulunduğunuz bayilerden Paykwik al, seçeneğine tıklamadan önce dikkat etmeniz gereken en önemi husus, kartı alacağınız bayinin mutlaka ve mutlaka bir bayi numarası olmasına dikkat etmelisiniz. Yine kartı alacağınız firmanın Türkiye kullanımlı bir telefon numarasının olup olmadığının araştırılması ve bu numaranın mutlaka kontrol edilmesi güvenlik açısından en öneli hususlardan biridir. Lütfen bu söylediklerimizi kulak arkası etmeyelim. Kartı alma seçeneğini tıkladıktan sonra ise; Pin numarasının geçerliliğini mutlaka sorgulatın. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra kartınızı, dilediğiniz alışveriş platformunda gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz.

WhatsApp