Paykasa Kullanımı

dekakart-paykasa-logo

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa kart kullanım yöntemleri her kullanıcının oldukça konforlu şekilde gerçekleştirdiği yöntemlerdir. Paykasa kart kullanmak için kartı satın almanız yeterlidir. En güvenilir ödeme sistemlerinden biri olan Paykasa sayesinde dilediğiniz platformdan en güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa nasıl kullanılır:

  • Paykasa kartı satın aldıktan sonra size 16 haneli eşsiz bir pin kodu gönderilir.
  • Bu pin kodu ile Paykasa ödeme yöntemini kabul eden binlerce internet platformundan alışveriş yapabilirsiniz.
  • Ödeme yöntemlerinden ‘’Paykasa ile Ödeme’’ yöntemini seçmeniz yeterlidir.
  • Paykasa ödeme yöntemini seçtikten sonra 16 haneli pin kodunu girdiğinizde saniyeler içinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Paykasa nasıl kullanılır sorularına verdiğimiz yanıtların ardından kartın kullanım alanları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Paykasa nerelerde geçer ve nerelerde kullanılır:

  • Paykasa kart binlerce alışveriş sitesinde kabul edilmiş bir ödeme sistemidir. Gün geçtikte Paykasa ile ödeme kabul edilen siteler çoğalmaktadır.
  • Paykasa yabancı internet alışveriş platformları dışında bahis sitelerinde ve online oyun sitelerinde de yaygın şekilde kullanılmaktadır.
  • Paykasa kart ile hem Türkiye’de hem de yabancı birçok internet sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

En güvenilir ödeme sistemlerinden biri olan Paykasa sayesinde ödeme yaparken hiçbir kimlik bilgisi ya da kart bilgisi girmeniz gerekmez. Kart üzerindeki 16 haneli pin kodu yalnızca tek seferlik kullanım için vardır. Bu sayede pin kodu çalınsa bile ikinci sefer kullanımı söz konusu değildir.

Paykasa Güvenilir mi?

Paykasa online olarak kullanılan ve en güvenilir ödeme sistemlerinden biridir. İnternet üzerinden yapılan dolandırıcılık ve kişisel bilgilerin çalınma riskine karşı özel olarak geliştirilmiş bir sistem olan Paykasa günümüzde en güvenilir ödeme sistemlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Paykasa aracılığı ile dilediğiniz alanda güvenle alışveriş yapabilir ve kimlik bilgilerinin çalınma riski olmadan herhangi bir internet sitesinden ürün satın alabilirsiniz. Paykasa nasıl kullanılır :

  • Paykasa satın aldıktan sonra size gönderilen 16 haneli pin kodunu girmeniz yeterlidir.
  • Bu pin kodu dışında hiçbir banka ya da hesap bilgisi girmenize gerek kalmadan alışverişiniz tamamlanacaktır.