Paykasa Avantajları

Günümüzde hızlı bir şekilde ilerleyen internet teknolojisi alışveriş alanında büyük kolaylıklar sunar. İstenilen pek çok ürün zamanında ve zahmetsiz bir şekilde bulunur. Seçilen ürünler adrese kadar teslim edilir. İnternet alışverişlerinin sahip olduğu avantajlar kişilerin her geçen internet dünyasında daha aktif olmasını sağlar. Ancak internet alışverişlerinde ödemelerle ilgili var olan riskler her daim kafa karıştırır. Özellikle kişisel bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçme riski herkes için korkutucudur. Paykasa tüm bu riskleri ortadan kaldıran ön ödemli bir karttır. Paykasa avantajları oldukça fazladır.

Paykasa avantajları

Tek Seferlik Bir Kullanım Güvencesi                                                                                                                                

Ön ödemli bir sistem olan Paykasa, tek defalık bir kullanım avantajı sunar. Bu kart tek defalık bir kullanımdan sonra kendisini imha eder. Aslında kontör kart diye bilinen sistemlerdeki özellikle aynıdır. Kart 16 haneli bir PIN sistemiyle desteklenir ve alışveriş sitesinde ilgili olan bölüme bu şifre girilir. Bu sayede alışveriş tutarı ödenmiş olur. Kullanımı oldukça kolay olan Paykasa tek defa kullanımı olan yapısıyla güven teşkil eder. Çünkü alışveriş bittiğinde dolandırıcılar asla bu karta ulaşamaz. Ayrıca kartta sadece 16 haneli bir PIN vardır. Hiçbir kişisel veri bulunmaz. Bu sayede kredi kartındaki bilgilerin veya adres, iletişim gibi özel bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçme riski ortadan kalkar. Tek defalık kullanımıyla oldukça güvenli bir sistemdir.

Faiz, Aidat Ve Limit Aşım Ücretleri Yoktur

Paykasa avantajları kişileri şaşırtacak derecede fazla. Ön ödemli kart sisteminde faiz, limit aşım, limit aşım ücreti, yıllık aidat ve buna benzer sıkıntılar yer almaz. Sanal karta ne kadar ödeme yapılmışsa o kadar harcama yapılır. Bu sayede limit aşımı olmaz veya gecikme durumu olmadığından gecikme faiziyle karşılaşılmaz. Kişiler Paykasa ’ya ne kadar ödeme yaparlarsa o kadar harcama yaparlar. Bu sayede fazladan masraflarla karşılaşma olmaz ve aidat gibi ek ücret talepleri söz konusu değildir. Kişiler harcayacakları tutarı bilirler ve fazladan hiçbir meblağ ile karşılaşmazlar.

Paykasa Kart Kaybolsa da Bozdurma İşlemiyle Para Her Daim Güvende

Paykasa sisteminde elde edilen kart veya PIN kodu herhangi bir nedenden dolayı kaybolduğunda endişe duymaya gerek yoktur. Yetkili kişilerle irtibata geçilerek durum bildirilir ve Paykasa bozdurma işlemi yapılır. Kart içinde var olan para anında çekilir ve hesaba aktarılır. Resmi ve güvenli Paykasa sitelerinde çalışan herkes bu konuda güvence altındadır. Paykasa her açıdan kullanıcısına güven, rahatlık ve avantaj sunan bir karttır. Paykasa avantajları eşliğinde keyifli bir alışveriş yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ön ödemeli kartınızla hızlı, güvenilir ve kolay bir alışveriş deneyiminin konforunu yaşarsınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir