Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa kart ücretleri döviz kuruna göre değişmektedir. Paykasa fiyatları standarttır ve Euro bazında en düşük 10 Euro olmak üzere belirlenmiştir. Paykasa fiyatları:

·         10 Euro günlük döviz kuruna göre yaklaşık 85 TL,

·         20 Euro günlük döviz kuruna göre yaklaşık 125 TL,

·         25 Euro günlük döviz kuruna göre yaklaşık 200 TL,

·         30 Euro günlük döviz kuruna göre yaklaşık 235 TL,

·         50 Euro günlük döviz kuruna göre yaklaşık 375 TL,

·         60 Euro günlük döviz kuruna göre yaklaşık 430 TL,

·         70 Euro günlük döviz kuruna göre yaklaşık 530 TL,

·         100 Euro günlük döviz kuruna göre yaklaşık 740 TL,

·         200 Euro günlük döviz kuruna göre yaklaşık 1480 TL olarak değişmektedir.

Paykasa kartların bakiyeleri standart olsa da TL bazında kurdaki değişimler sebebiyle TL karşılığı değişebilmektedir. En düşük Paykasa bakiyesi ise 10 Euro olarak belirlenmiştir. 10 Euro ve 200 Euro arasından dilediğiniz kart bakiyesini seçebilirsiniz.

Paykasa Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Paykasa fiyatları Paykasa Türkiye kapsamında TL bazında değişmektedir. Güvenli bir ödeme sistemi olan Paykasa için kart oranları standarttır. Bundan dolayı da TL bazında meydana gelen değişimlerle Paykasa ücretleri de değişebilir. Online kredi kartı ödeme sistemlerinden olan Paykasa sayesinde dilediğiniz internet platformundan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Oldukça güvenilir bir yöntem olan Paykasa le yaptığınız alışverişlerinizde kimlik bilgisi ya da kart bilgileri girmeniz gerekmektedir.

Paykasa Ödemeleri Ne Kadar?

Paykasa fiyatları sabittir. Ancak döviz kurları nedeniyle TL bazında fiyatlarda oynamalar olabilir. Aynı şekilde Paykasa satın aldığınızda ödediğiniz miktara göre, Paykasa bozdururken döviz kuruna göre kar yapmanız da mümkündür. En ucuz Paykasa oranı 10 Euro olarak belirlenmiştir. Satın aldığınız kartta bakiye kalmış ise bu bakiye de günlük döviz kuruna göre hesaplanarak kişisel hesabınıza transfer edilir. Bu sayede kar yapabilir ve hesaptaki bakiyenizi kolayca kendi hesabınıza aktarabilirsiniz. Paykasa kart seçenekleri arasından belirlediğiniz miktara göre karta para yüklemesi yaptıktan sonra kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.