Paykasa Al

Paykasa Al

Paykasa kart alımları için T.C. vatandaşı olmanız gerekmek ile birlikte ; Türkiye de kullanılan bankalardan birine sahip olmanız ve adınıza kayıtlı Gsm numaranız olması gerekmektedir. Bu şartlara uygun kimseler paykasa al işlemi sağlayabilirler. Bu şartlardan hiçbirisi oluşmayan şahıslar payKasa alımı yapamazlar. Paykasa kartları 10 € PayKasa'dan başlayıp tek seferde 50.000 € PayKasa'ya kadar alabilmeniz mümkündür. Toptan Paykasa alımları günde bir defa diğer perakende alımlarınızı günde 3 defa yapabilirsiniz. Paykasa alım yaptığınız pinleri aynı gün bozum yapamazsınız. Paykasa Bozdurma şartlarımızı öğrenmek için bozum sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Paykasa kart'a en çabuk nasıl sahip olunur;


 • www.dekakart.com web sitemize direkt veya internetten Deka Bilişim yazarak erişim sağlanır.
 • Paykasa Fiyatları incelenerek bütçenize en uygun paykasa miktarını belirlersiniz.
 • Müşteri temsilcimize almak istediğiniz paykasa kod tutarını belirterek, hangi banka yolu ile ödeme yapacaksınız firmamız hesap bilgilerini talep edersiniz.
 • Paykasa ücretinizi yatırdıktan sonra müşteri temsilcimiz paykasa kodunuzu sizlere mail veya sms yolu ile iletecektir.

Tüm paykasa alım - satın işlemleri bu kadar sürmektedir. Bu süreç tahmini bir dakika olup, sizin ödeme yapma zamanınız süreci uzatabilir veya kısaltabilir.

Artık geçerli bir paykasa koduna sahip olduğunuza göre dilediğiniz alışveriş sitesinden istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Alım yaptığınız kodun güvenliği tamamen kontrolümüz altında olmak ile birlikte telefon veya mail adresinizden kaybolan, kopyalanan kodlardan firmamızın hiç bir sorumluluğu yoktur. Bu saatten sonra kodunuzun güvenliğini sağlamak tamamen sizlere bağlıdır.

Alım yapmadan önce güncel kur bilgisi almak için Paykasa Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Burdan bütçenize en uygun kart limitini belirleyerek paykasa satın alma işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

Paykasa Kartları Hangi Ödeme Yolları İle Alabilirsiniz?

 1.  Garanti Bankası 
 2.  Ziraat Bankası
 3.  Yapı Kredi
 4.  Akbank
 5.  Halkbank
 6.  Vakıfbank
 7.  Kuveyttürk
 8.  Teb Bankası
 9.  Türkiye Finans
 10.  Albaraka Türk
 11.  Fibabank
 12.  Finansbank

 Diğer ödeme yöntemleri için müşteri temsilcimize danışabilirsiniz. Firmamız her gün 04:00 ' e kadar işlem sağlamaktadır. Paykasa Bozdurma işlemleri saat 02:00 'ye kadar yapılmaktadır.