Haberler / Blog

Mobil Paykasa

Paykasa Mobil ÖdemePaykasaya mobil olarak ödeme yöntemleri sayesinde telefon bankacılığı aracılığı ile karta bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Paykasa mobil ödeme sayesinde kullandığınız kartların mobil banka uygulamaları aracılığıyla ödemelerini sani ..

Devamı
Paykasa Kullanımı

Paykasa Nasıl Kullanılır?Paykasa kart kullanım yöntemleri her kullanıcının oldukça konforlu şekilde gerçekleştirdiği yöntemlerdir. Paykasa kart kullanmak için kartı satın almanız yeterlidir. En güvenilir ödeme sistemlerinden biri olan Paykasa sayesinde dilediğ ..

Devamı
Ön Ödemeli Paykasa Sanal Para

Paykasa Nedir?Paykasa kart ile ödeme günümüzde tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan bir sanal kart sistemidir. Yapılan internet alışverişlerinde artan dolandırıcılık ve kimlik bilgilerinin çalınma durumlarına karşı geliştirilmiştir. İnternet üzerinden yapılan ..

Devamı
Türkiye’de Paykasa nerden Alınır?

Paykasa Türkiyewww.dekakart.com güvencesi ile Ülkemizde şuralardan paykasa alabilirsiniz.İstanbul taksim Paykasaİstanbul Kadıköy Paykasaİzmir Bornova PaykasaAntalya Muratpaşa PaykasaAnkara Etimesgut PaykasaTrabzon Sürmene PaykasaSamsun Çarşamba Paykasaillerimi ..

Devamı
Paykasa Çalışma Saatleri

Paykasa Destek SaatleriFirmamız www.dekakart.com sitesinin iş akış saatleri şu şekildedir.Hafta içi 09:00 – 04:00 arasıHafta Sonu : 08:30 – 05:00Saatleri arasında firmamızdan paykasa alımlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.Deka bilişim sistemleri online hizmet ofisi ..

Devamı
En Çok Aranan Paykasa Terimleri

Paykasa Hakkında TerimlerPaykasa kullanıcıları genelde şu şekilde arama yaparak paykasa alımı sağlamaktadırlar.Hızlı paykasaMobil ödeme ile paykasaGüvenilir paykasaPaykasa Ekşi sözlükDolandırıcı paykasa firmalarıResmi paykasa bayisiGaranti bankası ile paykasaKredi ..

Devamı
En Çok Satılan Paykasa Kartlar

Çok Satılan Paykasa Kartlarıwww.dekakart.com sitesinde en çok satılan paykasa kartlar şu şekildedir.10 Paykasa kartı30 paykasa kartı50 paykasa kartı100 paykasa kartı200 paykasa kartı500 paykasa kartı1000 paykasa kartı ..

Devamı
Paykasa 17 Mart Maç Programı

Deka Paykasa Maç Programı 13:30Evkur Yeni Malatyaspor–Ankaragücü16:00Kayserispor–İstanbul Başakşehir19:00Bursaspor–GalatasarayPazar günü maçları bu şekilde olacak olup tüm takımlara www.dekakart.com olarak başarılar dileriz. ..

Devamı