Haberler / Blog

 paykasa online ödeme yapmak

Paykasa Ödemepaykasa ile şu sitelerde online ödeme yapabilirsiniz.oyun sitelerifacebookskypetelegramvibermetin 2darkobite-ticaret sitelerinde online ödeme yapabilirsiniz. ..

Devamı
 paykasa alimlarinizda Özel indirimler

Paykasa Alımı YapınPaykasa kart alımı için almak istediğiniz kart miktarını belirleyip web sayfamızdan müşteri temsilcimiz ile irtibata geçerek ödemenizi yaparsınız. Ödemeniz gerçekleştikten sonra paykasa kodunuz size sms olarak gönderim sağlanacaktır. Hızlı ve güv ..

Devamı
 Dekakart Logo

Paykasa Deka Kart logoPaykasa UyarıSon zamanlarda internet dolandırıcılığı aşırı miktarda yükselmiştir. Bazı kötü niyetli kişiler ucuz Kart satarak sizleri kandırırken bazıları da google reklam çıkarak sizlere kolayca ulaşarak sahte hesap bilgileri ile dolandırmaya ..

Devamı
 Digital Parayı Keşfedin

Türkiye’nin 81 ilinden kolayca para gönderebilir ve Kolayca para isteyebilirsiniz. Paykasa nedir ve nasıl bir sisteme sahip diye düşündüğümüzde ise aynı kredi kartı gibi 16 haneli kart numarasına sahip sanal bir kart olan Paykasa ile yapılacak alışveriş sürecinde bu num ..

Devamı
Deka kart sistemleri

Deka TeknolojiE-ticaret sitelerinde alışveriş amaçlı kullanılması dışında milyonlarca kullanıcısı olan oyunlarda da satın alınmak istenen şeyler için kullanılır.  Türkiye’deki yasalara göre bakıldığında kredi kartı bilgisi paylaşmak istemeyenler için kullanılmaktad ..

Devamı
 Bozum Paykasa

Paykasa BozmaPaykasa bozdurma yöntemleri ya da Paykasa bozma sayesinde kart içindeki bakiyenizi kısa sürede kendi hesabınıza aktarabilirsiniz. Paykasa, internet dolandırıcılığına çözüm sunan, ön ödemeli bir kart sistemidir. İnternet alışverişlerinde ..

Devamı
Resmi Paykasa Al

Paykasa Kart AlPaykasa kart satın almak için Paykasa üyeliği başlatmanız ve dilediğiniz Paykasa bakiyesini seçmeniz yeterlidir. Paykasa kart al işlemleri için Paykasa tarafından belirlenen bakiyeler arasından seçim yapmanız gerekmektedir. En düşük Paykasa kart bakiyesi ..

Devamı
Paykasa Kart Nedir?

Paykasa Kart Nedir?Paykasa ön ödemeli online sanal kart sistemi günümüzde en fazla kullanılan internet alışveriş yöntemlerinden biridir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde günümüzde dolandırıcılık ve kötü niyetli yazılımlar sebebiyle bilgilerin çalınma ..

Devamı