Haberler / Blog

Albaraka Türk İle Paykasa Al!

Albaraka Türk Bankası İle Paykasa Karthttps://dekakart.com ailesi bir ilke daha imza atarak artık web sitemiz üzerinden Albarakatürk bankası ile paykasa alımı yapabilirsiniz.Bu bankanın ödeme yöntemi ile alt paykasa alım limiti 250 € paykasa'dır. Daha düşük alımlar ..

Devamı
Türkiye Finans İle Paykasa

Türkiye Finans Bankası İle Paykasa Almak!Deka bilişim teknolojileri sitemiz olan https://dekakart.com adresinden sizlere yeni bir ayrıcalık daha.İnternet sitemizden artık Türkiye Finans İle Paykasa Alımı sağlayabilirsiniz. Bu banka ile alım yapmak için alt limit 100 € p ..

Devamı
Kredi Kartı İle Paykasa Al!

Kredi Kartı ile Paykasa Almak Son zamanlarda hesap bakiyeleri yeterli seviyede olmayan müşterilerimiz yeni arayışlar içine girmişlerdir. Bunların başında da Kredi Kartı İle Paykasa alımı yapmak isteyen çok fazla müşterimizin talebi olmuştur. Bu talepler doğrultusun ..

Devamı
Toptan Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa ödeme sistemlerinin iyice hayatımıza girmesi ile birlikte herkes ucuz paykasa nasıl alırım aramaları yapmaya başlamıştır. Oysa ucuz paykasa'dan çok güvenilir paykasa kart almanız sizin yararınıza olacaktır. Lakin ucuz paykasa satışı diye sizleri öyle çok sömürme ..

Devamı
Paykasa Türkiye Bayisi

Paykasa kart 2015 yılna kadar sadece Kıbrıs, Almanya ve İngiltere'de ödeme sistemi olarak faaliyet göstermekte idi. 2015 yılı sonrası Türkiye, Hollanda ve Belçika'da Paykasa Kullanan Ülkeler arasında yerlerini almış bulunmaktadır. PayKasa kart alabilmeniz için resm ..

Devamı
Paykasa Al

Paykasa Dünya genelinde internet ve alışveriş sisteminin yaygınlaşması ile birlikte, yeni çözümler gündeme gelmeye devam etmektedir. Özellikle e-ticaret sisteminin gelişimi ve insanların global ölçekteki çalışmaları yeni ve etkili yöntemleri hayatımıza kazandırmaya d ..

Devamı
Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma işlemleriHızlı ve güvenilir bir şekilde paraya çevireceğiniz Paykasa ile birlikte, kendinizi tamamen emniyette hissedebilirsiniz. Özellikle değişik para birimleri ile birlikte değişim ve varyasyon burada karşımıza çıkmaktadır. Sağlam çözümler ve güv ..

Devamı
Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Alma işlemleriGüvenilir ödeme yöntemlerinin internet üzerinde kullanımı giderek daha yaygın hale gelmektedir. Özellikle tüm dünyanın lokomotifi haline gelmiş olan ülkelerin kullandığı çevrimiçi para birimi, bir elektronik para olarak karşımıza çıkmakta ..

Devamı