Haberler / Blog

Paykasa Üyelik

Paykasa Üyelik Nasıl Olur?Paykasa Üyelik Nedir? olarak öncelik ile sorumuza başlayacak olursak; Paykasa kart satan firmaların düzenli müşterilerine üyelik formu açarak sabit müşteri olarak sıralamasıdır. Paykasa Üyelik bazı firmalar bunu müşterilerine belli aralıklard ..

Devamı
Paykasa Mobil Ödeme

Paykasa Kolay mobil ödeme avantajları ile birlikte piyasaya çıkmış olan elektronik para birimi, her geçen gün insanların daha büyük kitleleri peşinden sürüklüyor. İnternetin yayıldığı ortam da pek çok kişinin buradaki avantajlı alışveriş koşullarını takip ettiği bili ..

Devamı
Paykasa Reseller

Paykasa Resseler sayesin'de Teknolojinin geliştiği çağda pek çok konuda önemli atılımlar yapılırken, alışveriş konusunda da gelişmeleri yakından takip etmek gerekiyor. İnsanların güven ve memnuniyet içerisinde internetten alışveriş gerçekleştirmesi önemli bir sektörü ..

Devamı
Bugün Şampiyon Belli Olacakmı?

Evet heyecan dolu bir sezonun daha sonuna geldik. Başakşehirin inanılmaz ilk sıra mücadelesi , Fenerbahçe'nin ligin en altlarına düşmesi gibi süpriz ler ile karşılaşırken 2 hafta önce yaşanan elim trafik kazası ise üzücü olaylar arasında yer aldı. Sezon finaline 2 hafta ..

Devamı
Paykasa Türkiye

Önce İngiltere’den ortaya çıkan daha sonra Avrupa’ya yayılan Paykasa sistemi, şimdi Türkiye’de müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Güvenilir elektronik para birimi ile birlikte internetten alışveriş gerçekleştirebilir ve emniyet imkânlardan faydalanabilirsiniz. H ..

Devamı
Paykasa Kart Satışı

Paykasa Kart Satışı  ile Ödemeli kart avantajları ile güne daha mutlu başlamak mümkün. Özellikle internet kullanımı, telefon, bilgisayar ve tablet kullanımı ile birlikte daha yaygın hale geldi. Onunla beraber ticareti daha geliştiren şirketler, hemen her gün kampan ..

Devamı
Paykasa Kart

Paykasa Kart Ön ödemeli kart sistemi ile birlikte gerçekten giderek gelişen bir alışveriş potansiyeli karşımıza çıkıyor. Sanal dünyanın insanlara sunduğu ürün ve hizmetlerin, çoğu zaman kampanyalarla birlikte fırsat oluşturduğu bilinmektedir. Kredi kartını kul ..

Devamı
Liglerde Son 2 Hafta Kaldı

 Malum 32. Hafta geride kalmak üzere ve tahminlerimize göre 33. Haftada Şampiyon belli olacak gibi görünüyor. Malum başakşehirin son 2 hafta da puan kayıpları , Galatasaray'ın 18 haftadır namağlup maçları büyük ihtimal ile önümüzde ki hafta da skora etki edeceğe be ..

Devamı