Haberler / Blog

En Ucuz Paykasa Fiyatları nedir ?

En Ucuz Paykasa Fiyatları Piyasa araştırması yaptığınızda uygun fiyatlı ürün seçeneklerine ulaşmak için gözden geçirmeniz gereken durumlar var. Gözden geçirdiniz durumlar ve elde ettiğiniz sonuçlar gerçekten olabildiğince sağlıklı çözüm ortaya koymuştur. Son derece ..

Devamı
Paykasa Bayram Tebriği

İyisi ile kötüsü ile bir ramazanı daha geride bıraktık. www.dekakart.com paykasa kart ailesi olarak Ramazan bayramınızı şimdiden tebrik ederiz. Bayramda lütfen kendimizden çok ilgi bekleyen büyüklerimizi küçüklerimizi hatırlayalım ve onlar ile ilgilenelim.  Pa ..

Devamı
Paykasa Fiyatları Mayıs

Yeni Paykasa Fiyatlarımızwww.dekakart.com Mayıs ayı fiyat güncellemelerimiz tamamlanmıştır. Nisan ayı ve Mayıs ayı ortalarına kadar yüksek seviyede seyreden paykasa fiyatları Mayıs ayı sonunda doğru euro kurunun düşmesi neticesinde düşüşe geçmiştir. Paykasa Fiyatları ..

Devamı
Resmi Paykasa

Resmi Paykasa SitesiPiyasada o kadar çok duyguları sömüren insanlar var ki artık kredi kartını geçtik insanlar paykasa kart ile bile dolandırılmaya başladılar. Resmi olmayan paykasa satıcıları kendilerine kurumsal imaj verip bizleri ve sizleri kandırmaya çalışmaktadır ..

Devamı
Paykasa Türkiyee

PAYKASA TÜRKİYEPaykasa Türkiye'de 27 resmi satıcı ile hizmet sağlamaktadır. Türkiye Paykasa bayileri € yerine ₺ bazında işlem almakta olup farklı para birimi ile ödeme yapma şansınız yoktur. Paykasa Türkiye Bayileri arasında www.dekakart.com  tek ana bayii o ..

Devamı
Paykwik Bozdurma

Paykwik BozdurmaPaykwik Bozdurma yapılıyor mu diyen arkadaşlar illa ki olacaktır. Lakin haklılar daha 2 ay öncesine kadar yoktu fakat rekabet ortamı bu esnada siz kullanıcıların işine yaramış mı görünmekte. Bilakis paykwik bozdurma kuru çok yüksek %6 kesinti alıyor fa ..

Devamı
Paykasa Bozdurma Yap

PAYKASA BOZDURMAPaykasa Bozdurma kısa ve net açıklar isek dolar veya euro bozumu yapmak gibi birşey. Nasıl dövizci veya bankaya gidip euro ve dolarlarınızı ₺ olarak çevire biliyorsanız Paykasa Bozdurma'da aynı bu şekil ₺'ye çevirme işlemidir.  Fakat pa ..

Devamı
Paykasa Noktası

Paykasa Satış NoktasıPaykasa noktası ; toptan veya perakende paykasa satışı sağlayan firmaların olduğu bayiler veya çağrı merkezleridir. Fakat sizin paykasa alımı yapmak için paykasa noktalarına gitmenize gerek yoktur. Paykasa Noktası sadece size hizmet veren firmalar ..

Devamı