Haberler / Blog

En Çabuk Paykasa Alma Yöntemi

Paykasa almak için öncelikle sitemize erişim sağlayabilirsiniz. Firmamızdan almak istediğiniz paykasa kartı belirledikten sonra sırasıyla temsilcimiz ile irtibata geçip ödeme bilgilerini alıp ödeme yaptıktan sonra aldığınız paykasa kodu tarafınıza iletilecektir. Paykasa ..

Devamı
Uyarı Bildirgesii

DEKA KART YASAL UYARI: Şirketimiz tarafından satış ve pazarlaması yapılan  Kartlar  sadece yasal amaçlarla ve hukuka uygun bir şekilde kullanılabilir. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunarak, sahte isim ve kredi kartı kullan ..

Devamı
Haftanın Avantajları

Deka Bilişim teknolojileri Paykasa hizmetleri. Paykasa, kart avantaj olarak sizlere online alışveriş işlemlerinizde kişisel bilgilerinizin üçüncü kişilerce paylaşılmamasının önüne geçmektir. Ön ödemeli kart olan paykasa‘nın  en başta gelen faydalarından b ..

Devamı
Astropay Hakkında

ASTROPAYKARTPaykasa resmi bayisi olan firmamızdan Astropaykart alımı da  uygun fiyatlara  satın alabilir ve bozumunu yüksek kurdan gercekleşleştirebilirsiniz. Astropay kart larında yanı sıra cvv kodu ve tarihte yer almaktadır. Dolar bazlı a ..

Devamı
Paykwik Hakkında

PAYKWİK KARTWeb sayfamızda güvenilir kart olan, Paykwiksatışlarımız başlamıştır. Sitemizden uygun paykwikkartlarınızı satın alabilirsiniz. Paykwik kullanmak güvenli ve kolay bir işlemle gerçekleşmektedir. Satın aldığınız ön ödemeli kartlarınız t ..

Devamı
 Güven İçinde Alışveriş Yapın

Güvenilir PaykasaGünden güne kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ve gizlilik içinde alışveriş yapmak isteyen müşteriler belli başlı güvenilir seçeneklere yönelmektedir. Bunlardan biri olan Paykasa için de belirli komisyon tutarları vardır. Bu sebeple ucuz payk ..

Devamı
Paykasa ile Hızlı ve Ucuz Alışveriş

PAYKASA ALIŞVERİŞSanal ortam üzerinde kurulan yüz binlerce e-ticaret sitesinin, oyun sitesinin, mobil uygulamaların satın alınmasında Paykasa, kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen kullanıcılar için ortaya çıkmıştır. Ön ödemeli olması ve içinde istediğimiz ..

Devamı
Yeni Güncellenen Paykasa Fiyatları

01.05.2019 tarihi itibarı ile paykasa fiyatlarımız güncellenmiştir.Yeni Fiyat Listemiz10 paykasa 90 tl20 paykasa 170 tl30 paykasa 240 tl50 paykasa 385 tl100 paykasa 740 tl500 paykasa 3800 tl1000 paykasa 7250 tlbu hafta ki kur yükselmesinden dolayı paykasa fiyatlarımız y ..

Devamı