Haberler / Blog

Paykasa Da Bu Hafta Fiyatlar Nasıl Olacak

Paykasa Yeni Kur BilgileriGeçen haftaya hareketli başlayan euro kuru aşırı yükseliş göstermesi ile birlikte 10 euro paykasa bir zamanlar 90 tl ye çıktı. Fakat cuma borsa kapanışında euro bayağı bir gerilemesi 100 euro paykasa fiyatını 700 tl ye kadar düşürdü. Cuma ..

Devamı
 Paykasa 18 Mart Bildirimi

PAYKASA 18 MARTwww.dekakart.com DEKA BİLİŞİM olarak 18 Mart Çanakkale Şehitlerinin Anma Gününde Şehitlerimizin Hepsine Allah’tan Rahmet Dileriz. Bizleri bugünlere getiren aç susuz savaşan tüm atalarımıza minnettarız. ..

Devamı
Paykasa Stokları Hakkında

Paykasa StoklarıLig bitimine haftalar kalması nedeni ile paykasa kullanıcıları aşırı şekilde paykasa almaya başlamıştır. Bu neden ile paykasa stoklarında bayağı bir azalma olsa da bizler www.dekakart.com olarak hiç bir türlü stok sıkıntısı yaşamamaktayız. Deka bili ..

Devamı
Bu Ay Açılan Paykasa Ofislerimiz

Paykasa Ofisleriwww.dekakart.com bünyesinde bu ay hizmete açılacak olan paykasa ofislerimiz.paykasa izmirpaykasa antalyapaykasa ankarapaykasa alanyapaykasa bolupaykasa sakarya ..

Devamı
Böyle giderse başkan bile bulamayacaklar!

Paykasa Galatasaray Başkan AçıklamasıGalatasaray’ın eski başkanlarından Adnan Polat, Sarı-Kırmızılı kulüpte yaşanan sıkıntılı süreci yakından takip ediyor. 2011’de başkanlık yaptığı dönemde, bir kongreyle birlikte idari açıdan ibra edilmeyen ve görevinden uzaklaşma ..

Devamı
Dünya Beknaz Almazbekov’u konuşuyor

Paykasa Beknaz AlmazbekovCim Bom’un genç kaptanı, hafta sonundaki maçta yaptığı hareketle tüm dünyada gündem oldu. Galatasaray U14 Futbol Takımı’nın, İstanbulspor ile oynadığı karşılaşmada, kendisinin yerde kaldığı pozisyonda çalınan penaltı düdüğünün hatalı olduğu ..

Devamı
Garanti Bankası İle Paykasa

www.dekakart.com sitesi ziyaretlerinizde paykasa alımlarınızı Garanti bankası ile yapabilirsiniz.Garanti bankası paykasa alımlarınızda 50 paykasa alt limit olup üst sınırda herhangi bir sınır bulunmamaktadır.garanti bankası ile paykasa kart alırken mutlaka kendi hesap b ..

Devamı
Kuveyt Türk İle Paykasa

www.dekakart.com sitemizde 1 mayıs 2019 tarihi itibarı ile kuveyttürk bankası ile paykasa satışı başlamıştır. Kuveyt Türk bankası ile paykasa alımlarınızda alt limit 30 paykasa karttır. Diğer banka limitleri için temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. ..

Devamı