Haberler / Blog

Paykasa Avm Hakkında

Paykasa Avm HabeleriAlışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Akademetre Research tarafından ortaklaşa oluşturulan AVM'lerdeki Perakende Ciro Endeksinin nisan ayı sonuçları açıklandı.Her ay düzenli olarak yayınlanan verilere göre ciro endeks ..

Devamı
EPDK'dan zam açıklaması

PAYKASA ENERJİ HABERLERİBugün bir gazetede yer alan “Elektriğe zam yolda: Temmuzda yüzde 30’un üzerinde zam yapılacak” başlıklı haberde;Kurumumuzun 16/5/2019 tarihli ve 8592 sayılı Kurul Kararı ile 2019 yılı Haziran-Aralık dönemi için aylık bazda, tedarik edil ..

Devamı
Facebook, kendi kripto para birimini çıkartıyor!

Paykasa Facebook HaberleriYeni kripto para birimi, WhatsApp ve Messenger dahil olmak üzere Facebook’un uygulaması aracılığıyla satışa sunulacak ve gelişmekte olan ülkelerdeki insanların kur farkından etkilenmemesi amaçlanacak. Ayrıca, Facebook kripto ..

Devamı
Bitcoin Düşüşe Başladı

Paykasa Bitcoin Yeni HaberlerJaponya’da düzenlenen G20 Zirvesi’nde kripto para birimleri ve varlıklarına ilişkin yapılan açıklamalarla piyasada hafta sonu görülen düşüş devam etti. Bakanlar, Finansa İstikrar Kurulu’na (FSB) kripto para varlıklarının daha yakından t ..

Devamı
Ramazan Bayramı Bitti

PAYKASA RAMAZAN BAYRAMI HAKKINDADokuz günlük Ramazan Bayramı tatilinin en gözde kentlerinden biri de Antalya oldu. Alanya, Side, Belek, Kundu, Lara, Konyaaltı, Kemer, Çıralı, Olimpos, Adrasan ve Kaş bölgeleri bayramda binlerce yerli ve yabancı turist ağır ..

Devamı
Fransa Türkiye Maçı

Dün akşam oynanan Türkiye - Fransa maçında yıllardır beklenen hasret sona erdi. Milli takımın başına Şenol Güneş geçmesi ile birlikte yıllardır doğmayı bekleyen güneş sanırım doğmuş oldu. 5 maçtır galip gelen Türkiye bu gidişle 2020 euro kupasının bir numaralı favorisi ..

Devamı
Paykasa Ekşi

Paykasa Ekşi SözlükEkşi sözlük bilindiği üzere özellikle gençlerin rağbet gösterdiği şamata ve eleştiri forum sitesidir. Google tarayıcısının paykasa ekşi diye kelime türetmesinde iki neden vardır. Birincisi ekşi sözlükte yapılan entry ler arasında paykasa kelimesi geç ..

Devamı
Hızlı Paykasa Nasıl Alınır

Epay Paykasa ile İnsanların daha güvenilir alışveriş seçeneklerine yönelmesi gerçekten beklenen bir durum. Özellikle de internet ortamında bu durumun avantajlarını gözden geçirmek gerekiyor. Çoğu zaman fırsat ürünlerinin hemen her zaman burada ortaya çıkma ihtimali y ..

Devamı