Haberler / Blog

Resmi Paykasa

Resmi Paykasa SitesiPiyasada o kadar çok duyguları sömüren insanlar var ki artık kredi kartını geçtik insanlar paykasa kart ile bile dolandırılmaya başladılar. Resmi olmayan paykasa satıcıları kendilerine kurumsal imaj verip bizleri ve sizleri kandırmaya çalışmaktadır ..

Devamı
Paykasa Türkiyee

PAYKASA TÜRKİYEPaykasa Türkiye'de 27 resmi satıcı ile hizmet sağlamaktadır. Türkiye Paykasa bayileri € yerine ₺ bazında işlem almakta olup farklı para birimi ile ödeme yapma şansınız yoktur. Paykasa Türkiye Bayileri arasında www.dekakart.com  tek ana bayii o ..

Devamı
Paykwik Bozdurma

Paykwik BozdurmaPaykwik Bozdurma yapılıyor mu diyen arkadaşlar illa ki olacaktır. Lakin haklılar daha 2 ay öncesine kadar yoktu fakat rekabet ortamı bu esnada siz kullanıcıların işine yaramış mı görünmekte. Bilakis paykwik bozdurma kuru çok yüksek %6 kesinti alıyor fa ..

Devamı
Paykasa Bozdurma Yap

PAYKASA BOZDURMAPaykasa Bozdurma kısa ve net açıklar isek dolar veya euro bozumu yapmak gibi birşey. Nasıl dövizci veya bankaya gidip euro ve dolarlarınızı ₺ olarak çevire biliyorsanız Paykasa Bozdurma'da aynı bu şekil ₺'ye çevirme işlemidir.  Fakat pa ..

Devamı
Paykasa Noktası

Paykasa Satış NoktasıPaykasa noktası ; toptan veya perakende paykasa satışı sağlayan firmaların olduğu bayiler veya çağrı merkezleridir. Fakat sizin paykasa alımı yapmak için paykasa noktalarına gitmenize gerek yoktur. Paykasa Noktası sadece size hizmet veren firmalar ..

Devamı
Paykasa Üyelik

Paykasa Üyelik Nasıl Olur?Paykasa Üyelik Nedir? olarak öncelik ile sorumuza başlayacak olursak; Paykasa kart satan firmaların düzenli müşterilerine üyelik formu açarak sabit müşteri olarak sıralamasıdır. Paykasa Üyelik bazı firmalar bunu müşterilerine belli aralıklard ..

Devamı
Paykasa Mobil Ödeme

Paykasa Kolay mobil ödeme avantajları ile birlikte piyasaya çıkmış olan elektronik para birimi, her geçen gün insanların daha büyük kitleleri peşinden sürüklüyor. İnternetin yayıldığı ortam da pek çok kişinin buradaki avantajlı alışveriş koşullarını takip ettiği bili ..

Devamı
Paykasa Reseller

Paykasa Resseler sayesin'de Teknolojinin geliştiği çağda pek çok konuda önemli atılımlar yapılırken, alışveriş konusunda da gelişmeleri yakından takip etmek gerekiyor. İnsanların güven ve memnuniyet içerisinde internetten alışveriş gerçekleştirmesi önemli bir sektörü ..

Devamı