Toptan Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa ödeme sistemlerinin iyice hayatımıza girmesi ile birlikte herkes ucuz paykasa nasıl alırım aramaları yapmaya başlamıştır. Oysa ucuz paykasa'dan çok güvenilir paykasa kart almanız sizin yararınıza olacaktır. Lakin ucuz paykasa satışı diye sizleri öyle çok sömürmek isteyen kimseler var ki anlatmak ile bitmez. Bunun ile birlikte Toptan Paykasa alımı da en çok google'da aranan kelimeler arasındadır.  Bunu genellikle yüklü miktarda paykasa alacak şahıslar veya paykasa reselleri olmak isteyen kimseler aratmaktadır.

Toptan Paykasa almak istiyorsanız www.dekakart.com sitesi üzerinden 15000 paykasa kart'a kadar alım sağlayabilirsiniz.. Daha üst limitler için firmamız ile önceden stok ayrımı yapmanız gerekmektedir. Toptan paykasa kart alımlarınızda normal alış kurundan %4 indirim uygulanmaktadır. Fakat toptan alımlarınızda alt limit 5000 paykasa'dır  bu limitin altında bizlerden toptan indirimi talep etmeyiniz bu isteğiniz olumsuz karşılanacaktır.

Her ne şart ile olursa olsun paykasa alımı ister müşteri ister bayii olarak yapın mutlaka kendi bilgileriniz ile alışveriş yapmak zorundasınız