Gelecek Sanal Kartlarda | Paykasa – Astropay – Paykwik

Gelecek Sanal Kartlarda | Paykasa – Astropay – Paykwik

Bildiğiniz gibi uzun yıllardır ülkemizde PAYPAL kullanımı yok ve paypal’ın ülkemizdeki hizmetlerini durdurmasının ardından milyonlarca internet kullanıcısı madur olmuştu. Bu çekilmenin sebebi PAYPAL’ın ülkemizdeki hizmetlerinden vergi vermek istememesiydi. Şu an paypal alternatifleri arasında en güçlü sanal kartları paykasa, astropay, paykwik olarak sıralayabiliriz. https://dekakart.com firmasının ülkemizde satışlarını yaptığı bu güvenli sanal kartlar vergi anlamında da sorunsuzdur. Yani firma vergilerini düzenli olarak ödediği için hiçbir zaman paypal’ın başına gelenler bu sanal kartların başına gelmeyecektir. Bu durumun farkında olan yüzbinlerce internet kullanıcısı içinde DEKA KART şirketinin vermiş olduğu bu güvence oldukça önemli bir yer teşkil etmektedir.

Sanal Kartınıza Ekonomik Fiyatlara Sahip Olun!

Dünya genelinde hizmet veren Paykasa, Astropay ve Paykwik sanal kartlarının ülkemizdeki resmi satış şirketi olan dekakart.com güvenli ve köklü bir kurum olmasının yanında ekonomik anlamda da cebinizi düşünmektedir. Sanal kart satış fiyatlarını oldukça ekonomik fiyatlara sunan firma otoriteler tarafından ülkemizde rakipsiz olarak gösterilmektedir. Bu güven ve misyon çerçevesinde hizmetlerini sürdüren dekakart.com da her gün yüzlerce sanal kart satışı yapılmaktadır. Kullanıcı odaklı çalışmaları ile bilinen DEKA KART firmasındaki sanal kart fiyatlarını başka hiçbir muadilde bulamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sanal Kart Satın Aldığınız Firmanın Satış Sonrası Destek Hizmetleri Önemlidir!

Sanal kartınızı satın aldığınızda kayıp, çalıntı veya başka bir durumda muhatap bulmanız çok önemlidir. Bu bağlamda Deka Bilişim kuruluşunun 7 gün 24 saat kesintisiz destek verdiğini de unutmamak gerek.

About The Author

admin

No Comments

Leave a Reply

BİZE ULAŞIN

PAYKASA DESTEK


Çağrı Merkezimizden bizlere 7/24 ulaşım sağlayarak her türlü destek alabilirsiniz.

Çalışma Saatleri:

7/24

Kesintisiz Hizmet

Telefon:

Mobil :0553 675 44 70

Whatsapp : +90 552 210 48 48

Skype:

DEKABİLİŞİM

BİZE YAZIN